Головна » 185 ч1
|
Склалась така ситуація,я знайшов коло лікарняного звалища тротуарну плитку б/у під кущем,взяв візок перевіз 24 штуки 40х40см в двір і виклав доріжку,через день до мене прилетіла міліція,сказали,що плитка ця з порога лікарні,я її вкрав мол.Я дурень написав явку,бо сказали раз вона в тебе,то ти вкрав,краще зізнайся.Вони мені вмінили статтю 185ч1 сьогодні я сказав,що відмовляюсь від попередніх свідчень.Написав пояснювальну,що плитку знайшов на звалищі.Слідаки весь день мене то лякали,то пестили,щоб я на себе взяв плитку 1975р випуску яку сільська рада оцінила в 215 гривень.Я відмовляюсь!не крав з порога брав поряд з лiкарняним звалищем пiд кущем.Які шанси розвалити діло?мене задовбали вони,вже звонять з порадами на себе взяти!
|
Категорія: Кримінальне право |
Переглядів: 724 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|