Понеділок, 25.09.2017, 07:12

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » ???
20:50
???
Чи можу я бути законно звільнений з ОВС під час перебування у відпустці по догляду за дитиною, за порушення Закону України "Про міліцію" і п. 15 Положення про проходження служби особовим складом ОВС , які забороняють працівникам міліції займатися підприємницькою діяльністю, що також позбавляє їх можливості одержувати додаткові матеріальні джерела, крім заробітної плати за місцем служби ?
Категорія: Трудове право | Переглядів: 229 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0