Головна » 3 категорія ЧАЕС
|
Дабрий день! Я маю 3 категорію яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи, працюю і проживаю в чистій зоні (селище міського типу). Запитання: Які я маю пільги? чи маю щорічну допомогу на оздоровлення, що місячні кошти на чисте харчування, щорічну відпустку (чи вона оплачувальна?)?
|
Категорія: Інші, не віднесені до перелічених категорій |
Переглядів: 695 |
Додав: Валюша
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 5 Гостей: 5 Користувачів: 0 |
|