Головна » Біржа праці
|
Добрий день! Я пропрацював державним службовцем(управління економіки) 3 роки,з 2007 року. Звільнився в липні 2010 за власним бажанням. З того часу по сьогоднішній день (березень 2012) не знаходжуся на обліку біржі праці, тимчасово не працюю. Хотів би зараз стати на облік і отримувати допомогу. Чи дозволяють нові зміни в законодавстві це зробити? Яка процедура і умова реєстрації? Якими нормативними документами слід керуватись.? Чи маю я право зараз отримувати допомогу?Дякую!
|
Категорія: Соціальне забезпечення |
Переглядів: 1198 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0 |
|