Головна » Чи маю я право на отримання соціальної допомоги ?
11:10 Чи маю я право на отримання соціальної допомоги ? |
З серпня 2009 року я перебуваю в декретній відпустці по догляді за дитиною до 3 років.На той час я навчалася в університеті на 5 курсі на бюджетній формі і отримувала стипендію. В червні 2010 року я закінчила університет і зараз навчаюся в інтернатурі також на бюджетній основі. Мені сказали що я не маю права отримувати цих 130 грн і хочуть щоб я повернула кошти виплачені мені з серпня місяця. Чому я немаю права отримувати належні мені декретні кошти, тоді як моя одногрупниця навчаючись в тій самій інтернатурі, але на контрактній формі може і отримує? Будь-ласка, допоможіть розібратися в даній ситуації!!
|
Категорія: Соціальне забезпечення |
Переглядів: 722 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|