Головна » Діти Сироти
|
Доброго дня! У 2010 мені виповнилося 23 роки, на той момент Я навчався у університеті на 3 курсі, мені сказали щр Я зможу навчатися на держ утриманні до кінця 4го курсу. Зараз Я навчаюся на 5курсі, мені 24 роки, на загальних правах, чи можливо як небудь продовжити навчатися на держ забезпеченні, та отримувати соц степендію. Яку сумму учьбовий заклад повінен був виплатити після закінчення навчання як дитина-сирота.
|
Категорія: Соціальне забезпечення |
Переглядів: 746 |
Додав: Panas
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 5 Гостей: 5 Користувачів: 0 |
|