Головна » допомога
|
Доброго дня. Прошу вашої допомоги. Наша сім’я складається з 5 осіб: я (була в декретній відпустці по догляду за дитиною) , чоловік (працює неофіційно 2 місяці, до цього 3 міс. ніде не працював), син 9 років, (отримую допомогу як одинока мати), дочка (5 років) син (3 роки). Маємо власні пів-будинку (площа 50 кв.м) Земельна ділянка 22 сотки. У соцзабезі мені відмовили в оформленні будь-якої допомоги. На біржі праці запропонували стати на облік (освіти не маю). Поясніть будь ласка чи маємо право на державну допомогу, субсидію чи інше і на підставі яких законів? Дякую
|
Категорія: Соціальне забезпечення |
Переглядів: 684 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|