Головна » Як позбутися приватизованої частки?
22:41 Як позбутися приватизованої частки? |
Доброго дня!На мені числиться 1/3 частки приватизованої квартири, в якій я не проживаю, а проживають мої батьки.А я проживаю в сім'ї чоловіка, в іншому місті і далеко від батьків.І склалась така ситуація, що чоловік став на квартоблік по місцю роботи, а мене так як власницю 1/3 батьківської квартири, поставити з ним не можуть.Я думала свою частку подарувати комусь з батьків, але говорять, що після цього потрібно щоб пройшло 5 років для того щоб стати на квартоблік.Порадьте будь-ласка, як вийти з такої ситуації,можливо є якийсь закон по якому можна скоріше стати на облік та позбутися тієї частки???
|
Категорія: Житлове право |
Переглядів: 777 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 5 Гостей: 5 Користувачів: 0 |
|