Вівторок, 16.04.2024, 21:08

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » комп'ютерна фірма знищила інформацію на моєму ноутбуці
15:10
комп'ютерна фірма знищила інформацію на моєму ноутбуці
Я звернулася у фірму Хелпер, яка надає обслуговування комп'ютерної техніки з проблемою, що мій ноутбук не бачить роутера, який я придбала. Пообіцяли встановити якісь драйвери за 30 грн. і все буде ОК. Хлопчина, який прийшов, довго мурдувався над тим, тоді сказав, що треба міняти Віндовс, я погодилась, це коштувало 160 грн., показала, які документи мені потрібно зберегти. роутер запрацював, але на другий день вияснилось, що папки з моїми ДУЖЕ важливими документами немає. Я подзвонила на фірму, сказали, що все відновлять, приїхали, забрали ноутбук, тиждень не відповідали на мої дзвінки, тоді почали говорити, що відновити не вдалося. а останнє - все знайшли, приходьте і заберіть свій ноутбук. Чоловік поїхав на фірму, там включили при ньому і з'ясувалось, що папки так і немає... знову сказали - заберайте його додому, завтра прийдемо і будемо робити. Ніхто не приходить, не відповідають на дзвінки. З ноутбуком все ще гірше, без зарядки взагалі не працює, віндовс запускається з 2-3 разу, працює дуже повільно. Ніяких чеків, замовлень та інших доказів я не маю (крім, телефонних розмов і значка на комп'ютері, що вони (хелпер) в мене були).
Що я можу зробити? Написати на них якусь заяву? Скаргу? Позов? Якщо вже не повернути мої документи (а це була дисертація!!!), то хоч моральну компенсацію отримати! Чим пригрозити, бо вважають себе наймудрішими!
Наперед дякую!
Категорія: Захист прав споживачів | Переглядів: 824 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0