Понеділок, 04.03.2024, 03:56

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Кримінальний процес
12:03
Кримінальний процес
Питання 1

Розглядаючи кримінальну справу по обвинуваченню Кривки у здійсненні серії шахрайських дій, головуючий суддя звернув увагу на те, що захист підсудної здійснюють два адвокати, тоді як державне обвинувачення підтримує тільки один прокурор. Побачивши в цій ситуації порушення принципу змагальності та рівноправності сторін, суд відклав судовий розгляд і зобовязав зявитися в судове засідання ще одного працівника прокуратури.
Чи законне рішення суду? В чому сутність принципу змагальності та рівноправності?

Питання 2

Органами попереднього розслідування Сидоров був обвинувачений в незаконному придбанні та зберіганні без мети збуту наркотичних засобів, а також незаконному їх перевезенні. Згідно бвинувального висновку, Сидоров при невстановлених слідством обставинах в невстановленому точно місці в районі Іванівської площі в невстановлений час та у невстановленої особи придбав без мети збуту для власного споживання наркотичний засіб - штучно створенний препарат із ефедрину обємом не менше 14 м, який зберігав при собі у кишені одягу, носив та перевозив у власному автомобілі. Приблизно о 20 годині 40 хвилин 10 серпня 2005р. він в стані наркотичного спяніння був затриманний на вулиці Широка для перевірки документів працівниками міліції і доставленний до районного відділу міліції, де у присутності понятих у нього з правої кишені штанів був вилучений флакон з рідиною рожевого кольору, в якому знаходиться наркотичний засіб - штучно створенний препарат із ефедрину обємом 11 мл.
Чи була досягнута ціль доказування органами, що здійснюють розслідування? Чи потрібно встановлювати всі ознаки розслідування події? Відповідь обгрунтуйте посилаючись на норми КПК.
Категорія: Процесуальні питання | Переглядів: 868 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0