Головна » Квартирний облік
|
Добрий день! Живу я в 3-х кімнатній кооперативній квартирі, житловою площею 42 м2 - приватизована на батька. У квартирі прописані: моя мати, старший син. Дружина з молодшим сином прописані в іншому місті, але фактично проживають зі мною. Я хотів стати на міській квартирний облік - мені відмовили мотивуючи, що на одну людини необхідно не більше 6 м2 житлової площі. Чи мають вони рацію? Квартира ж не моя власність! Чи є якийсь законний спосіб, щоб стати на квартирний облік в моїй ситуації?
|
Категорія: Житлове право |
Переглядів: 828 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 7 Гостей: 7 Користувачів: 0 |
|