Головна » мати одиначка
|
Підкажіть будь-ласка, чи маю я право, як мати-одиначка на пільгове прийняття моєї дитини до садочку, якщо так то вкажіть будь-ласка ссилки на законодавство.
|
Переглядів: 1043 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0 |
|