Головна » Пайова участь
|
Я учасник пайового будівництва багатоквартирного будинку. І як це часто буває, будівельна фірма нас кинула. Люди здали 29 млн. грн., набудовано на 10, тобто третю частину, і є надія що передадуть нам добудовувати самим, звичайно ж решта коштів пропаде . Забудовники створили коператив. Основне питання. Як буде проводитись фінансування недобудови. Наприклад, я оплатив 50% вартості фірмі- забудовнику. Мені члени коперативу пропонують доплатити спочатку до 100%так як заплатили вони, А тоді добудову фінансувати порівно пропорційно до квадратних метрів. Я пропоную визначити частку кожного в квадратних метрах (наприклад, я оплатив 40 кв.м. і помножити на коефіцієнт реальної вартості( 10/29) і фінансувати вже пропорційно до тих квадратних метрів що ще не виплачені. Тому що вартість добудови власними силами принайнмні вдвічі менша від ціни продажі. Хто прав? Буду вдячсний за відповідь.
|
Категорія: Інші, не віднесені до перелічених категорій |
Переглядів: 667 |
Додав: buanli
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|