Вівторок, 16.04.2024, 03:04

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Підприємницьке право
19:04
Підприємницьке право
Доброго дня! Допоможіть мені будь-ласка розв'язати логічну задачу з підприємницького права. Ось умова: На початку 2006 року директор приватного підприємства "Надія" звернувся до комерційного банку із проханням про видачу кредиту строком на 4 місяці. На забезпечення виконання кредитного договору між підприємством і банком було укладено договір застави належних підприємству 2000 телевізорів. Кредит був наданий, а телевізори, зважаючи на відсутність у банку відповідного приміщення, залишені на зберігання заставодавця. Після спливу встановленого строку кредитного договору директор підприємств звернувся до банку із проханням про його подовження, яке було задоволено, а між сторонами укладена додаткова угода про зміну строків проведення кредиту та сплату підвищених відсотків за користування ними. Наступного дня директор без відома банку реалізував телевізори, отримані кредитні кошти і підвищені відсотки не повернув. Протягом кількох місяців банк пред'явив претензії із проханням повернути кредит, на які боржник не реагував. Подати позов до суду банк не зміг, оскільки з огляду на скрутне фінансове становище не мав коштів для сплати державного мита.
І треба дати відповідь та 3 питання: 1. Чи є діяльність директора підприємства ознакою злочину? 2. Якщо є то якого? 3. Що можна порадити працівникам банку? Будь-ласка допоможіть дати відповідь на ці питання! Заздалегідь дякую!
Категорія: Інші, не віднесені до перелічених категорій | Переглядів: 666 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0