Головна » пільги
|
Я інвалід 3 групи з дитинства, проживаю в місті. Мої батьки проживають в селі. Я хочу звернутись в сільську раду села, де проживають мої батьки з проханням виділити мені земельну ділянку під забудову. Підскажіть, які документи потрібно подати і взагалі чи маю я пільгу на отримання ділянки?
|
Категорія: Соціальне забезпечення |
Переглядів: 721 |
Додав: pasha
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 16 Гостей: 16 Користувачів: 0 |
|