П`ятниця, 19.04.2024, 22:16

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Платні послуги бюджетної установи
14:02
Платні послуги бюджетної установи
В м. Житомирі виконання заходів, пов’язаних з експлуатацією дорожньої системи (технічне обслуговування, ремонт світлофорних об’єктів, пішохідних огороджень, нанесення лінії дорожньої розмітки та інші) забезпечувала спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця (СМЕД) при відділі внутрішніх справ України в Житомирській обл., яка утримувалась за рахунок коштів міського бюджету. За Постановою КМУ №556 від 23.05.01 мала право на власні надходження, але вона втратила чинність з прийняттям Постанови КМУ №795 від 04.06.07. Наказом МВС України з 2010р. діяльність СМЕД як юридичної особи припинено, а враховуючи вимоги ЗУ «Про дорожній рух» (ст..27: організація дорожнього руху на автомобільних дорогах, … здійснюється спеціалізованими службами…) рішенням міськради було створено комунальну установу «СМЕУ». Одже, тепер СМЕУ повинно керуватися Постановою КМУ №659 від17.05.02? Але в цій постанові діяльність СМЕУ не попадає в перелік тих, хто має право на власні платні послуги. Але ж СМЕУ – єдина організація, яка по припису ДАЇ може приватним особам встановлювати дорожні знаки тощо.
Підкажіть, які дана бюджетна установа може мати власні надходження чи платні послуги, чи приймати благодійні внески і тоді як ними їй розпоряджатися? Заздалегідь дякуємо.
Категорія: Інші, не віднесені до перелічених категорій | Переглядів: 749 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0