Головна » Поділ майна
|
Доброго дня. Допоможіть розібратись у ситуації. 23 роки тому моїй мамі видали 2-х кімнатну квартиру з роботи. Житло приватизоване у ній приписана я,мама та батько, а ще є сестра але на даний момент вона знаходиться у шлюбі і приписана у чоловіка. Мене цікавить наступне: на даний момент моя мама (власниця квартири) знаходиться за межами України, а батько подав на розлучення ще у 2007 році і їх розвели. Коли мама приїде на Україну при продажі квартири як будуть розприділятись кошти від продажу майна? Чи має моя сестра право також на квартиру і як зробити так щоб менще всього залишилось ініціатору розлучення тобто моєму батьку. Чи можливо також таке що від моменту розлучення пройшло вже доволі багато часу і так як одразу не відбувся поділ майна то йому вже нічого не дістанеться. Чи є ще якісь варіанти виписати його з квартири??? Як поступити в даній ситуації??????
|
Категорія: Житлове право |
Переглядів: 654 |
Додав: OK
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|