Добрий день! Допоможіть, будь ласка, розібратися в нашій справі. Раніше у нас рахувалося акушерсько-гінекологічне відділення, до складу якого входило пологове відділення на 15 ліжок і гінекологічне на 15. У звязку з реорганізацією, з 1 квітня стало пологове відділення на 22 ліжка ( 7 ліжок гінекологічних хворих).Нас цікавлять такі питання: - чи можна приєднувати гінекологічні ліжка до пологового відділення; - чи можна медперсоналу пологового відділення одночасно обслуговувати вагітних, породіль та гінекологічних хворих( серед яких і онкохворі). Хочемо сказати, що відділення наші знаходяться на різних поверхах. В заявах про прийняття на роботу ми писали, що просимо прийняти на посаду акушерки, медичної сестри палати новонароджених, молодшої медичної сестри пологового відділення. Дякуємо за вашу відповідь.
|