Головна » прийом на роботу
|
Доброго дня! Я уже 2 роки працюю у школі учителем по контракту. Цього року мені пообіцяли, що приймуть на постійну роботу. При цьому сказали, що я повинна написати заяву про звільнення, а потім заяву про прийом на роботу на постійній основі. Підкажіть, будь ласка, чи повинна я писати цю заяву про звільнення, чи мене можуть просто перевести на постійну роботу і , якщо повинна, то який час повинен пройти між написанням цих заяв, щоб не перервався стаж. Срок дії контракту закінчується 20 червня. З 21 червня іду у відпустку. Ці заяви треба писати до відпустки чи після? Дякую!
|
Категорія: Трудове право |
Переглядів: 677 |
Додав: Анюта
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 13 Гостей: 13 Користувачів: 0 |
|