Головна » Примусова перекваліфікація!
16:30 Примусова перекваліфікація! |
Добрий день!Я працюю 1 рік за розподілом дільничним педіатром.Наша область (Дніпропетровська) входить до пілотного проекту і у зв"язку з цим мене,без моєї згоди хочуть зробити сімейним лікарем(звільнити мене не можуть,т.як я молодий спеціаліст і відпрацьовую 3 роки.За умови звільнення я не зможу на протязі 3-х років працювати за прфесією).Чи правомірні такі заходи з боку адміністрації лікарні?Що робити мені у такому випадку?Чи можу я залишитись педіатром?Дякую!
|
Категорія: Трудове право |
Переглядів: 621 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|