Головна » Приписка
|
Для роботи дуже необхідна приписка в Хм.обл, де я працююі знімаю квартиру, прописатися в когось змоги немає,варіанти вирішення бачу 1.Знайти в якомусь селі недорого хату, купити і так приписатися(але викинуті гроші і чималі) 2 Знайти бажаючих за певну суму приписати на пару років(від мене заява що не проти щоб виписали без моєї згоди). Але де знайти? Обяву в газету чи десь в паспртному столі, друзів турбувати не хочу,простіше було б заплатити кому певну суму,до того ж інвалід були б пільги на оплату. Може підкажете щодо моїх варіантів чи ще якісь варіанти. Дякую. З повагою, Віталій
|
Категорія: Житлове право |
Переглядів: 741 |
Додав: joker_khm
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|