Головна » приватизація
|
У мене таке питання було приватизовано квартиру на мене 40%, на жінку 40 %, на сина 20 %. Зараз син подав позовну заяву про визнання приватизації недійсною тому що квартира не була приватизована в равних частках. Чи на справді це можливо визнати приватизацію недійсною? Сину зараз 19 років в грудні буде 20 чи не сплинув строк позовної давності для подання їм позову до суду? Чи їснує нормативний документ, який би визначав приватизацію у равних частках? Приватизовано було квартиру в 1999р.
|
Категорія: Цивільне право |
Переглядів: 742 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 16 Гостей: 16 Користувачів: 0 |
|