Головна » приватизація землі
|
Доброго дня!Хочу приватизувати город батьків в селі, проте я там не приписана, проживаю в місті. В селі приписана мама і сестра. Скажіть чи можу я приватизувати город на себе, чи потрібно спершу приватизувати на батьків, а потім матері писати заповіт на мене. Чи можна це зробити іншим способом,наприклад дарування. І скільки це коштуватиме за законом (приватизація, заповіт, або ж дарування)?Дякую!!!
|
Категорія: Земельне право |
Переглядів: 896 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 4 Гостей: 4 Користувачів: 0 |
|