Вівторок, 16.04.2024, 11:23

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Про викуп відумерлої власності
13:39
Про викуп відумерлої власності
Добрий день!
У мене безвихідна ситуація, допоможіть, будь-ласка!
Наша квартира приватизована частинами на двох різних (не родичів) власників. Друга власниця за станом здоров'я переїхала жити до своїх родичів в іншу область. У нас з нею була усна домовленість, що ми будемо платити за комунальні послуги, підтримувати її площу в належному стані і можемо нею користуватись. З тих пір пройшло 15 років. Вона там померла. Можливо про цю кімнату своїм рідним вона нічого не повідомила, так як вони прав на спадок не заявляли. Вийшовши заміж я пішла до Жеку приписати чоловіка, а вони мені відмовили. Виявилось, що начальник ЖЕКу намагається зробити спадщину відумерлою і забрати собі (не в держ.майно) так як він обіцяв площу працівнику Жеку, який стоїть на черзі за квартирою.
Він робить все можливе, щоб ми не могли ні приписатись, ні знайти рідних нашої співмешканки (так як він з допомогою прокуратури знайшов, що вона померла, де і коли). Він всіма можливими і не можливими способами затягує час нам на прописку, так як і наша і та кімнати малої плоші і поки я в ній прописана одна. У нас спільний коридор і кухна і один вхід. Квартира без зручностей (ми самі зробили воду, туалет на площі співмешканки і досить непоганий ремонт).Дім дерев'яний.

Чи маємо ми якісь права на цю кімнату? Чи можем ми її викупити і як це зробити і скільки буде коштувати? Чи можуть вони нам когось підселити?
І взагалі, що нам слід робити в даній ситуації?
Категорія: Житлове право | Переглядів: 699 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0