Головна » проїзд до будинку у селі
08:52 проїзд до будинку у селі |
Держкомземом України в Івано-Франківській області архітектурним бюро після багатьох дебатів визнано, що проїзд до нашого будинку повинен становити 3,5 м. Згідно добровільної домовленості на вирівнення межі, яка на даний час є зигзаго подібною, сусідом було встановлено термін до Великодніх свят. Вище перераховані служби радять приватизувати нам земельну ділянку де ми мешкаємо, і тільки тоді можна встановити межі в натурі, в такому разі ми приватизовуємо заїзд який не відповідає вимогам (приватизації в процесі завершення). До цього часу межі не вирівняні. місцева влада на наші листи відповіді не дає, про те, чому людина , яка пообідцяла їх вирівняти не прибула із-за кордону і радять звертатись до суду. Як правильно вчинити в даній ситуації, адже документи на приватизацію земельної ділянки ще розглядаються установами що займаються приватизацією? дякую. з нетерпінням чекаю будь-якої відповіді
|
Категорія: Земельне право |
Переглядів: 682 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|