Головна » прописка
|
Під час навчання я вийшла заміж.Прописка була тимчасовою:в гуртожитку на час навчання.Зараз проживаємо з батьками чоловіка.Маємо дитину.Чи маємо я и дитина право на прописку в будинку чоловіка,житлова площа якого згідно плану складає 14 метрів квадратних???
|
Категорія: Житлове право |
Переглядів: 655 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 3 Гостей: 3 Користувачів: 0 |
|