Головна » Реэстрацыя иноземця
12:43 Реэстрацыя иноземця |
Добрий день. Я, громадянка України, а мій чоловік громадянин Росії. Маємо бажання придбати квартиру в Україні, але на ім'я чоловіка, а потім оформити дозвіл на проживання в Україні з реєстрацією в даній квартирі. Для цього потрібен ідентифікаційний номер. Запитання : чи потрібна моєму чоловікові реєстрація в Україні окрім міграційної картки для отримання податкового номеру, щоб оформити договір куплі-продажу, якщо так, то за який термін він може отримати дану реєстрацію і чи дасть йому це право в подальшому займатись підприємницькою діяльністю, чи потрібно оформляти дозвіл на працевлаштування?
|
Категорія: Сімейне право |
Переглядів: 737 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 5 Гостей: 5 Користувачів: 0 |
|