Головна » Розлучення
|
З березня 2009 року я не живу з чоловіком.В нас немає спільних дітей,нема спільно нажитого майна. Чоловік живе за кордоном, про нього я нічого не знаю. В листопаді 2009 року я подавала заяву на розлучення, але з якихось причин її відклали в архів і залишили без розгляду. 25 жовтня 2011 року я знову подала на розлучення, мені сказали чекати пів року на виклик до суду, але я не можу чекати, тому що в мене вже як рік є інший чоловік з яким би я хотіла узаконити свої стосунки. Скажіть, будь-ласка, чи можна якось пришвидшити розлучення???
|
Категорія: Сімейне право |
Переглядів: 675 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0 |
|