Головна » сімейне право
|
У лютому 2004 р. в юридичну консультацію звернулося громадянка Лещенко. Вона розповіла, що одружилася з Ніколінком у січні 1993 р. На початку суміжного життя чоловік був уважний до неї, дарував квіти, вони часто відвідували театр, музеї, ходили в гості. Але потім чоловік, на думку Лещенко, став приділяти їй менше уваги,вважаючи за краще проводити вільний час зі своїми друзями, без неї. Лещенко просила пояснити їй, чи може вона правовими засобами примусити чоловіка ставитися до неї як і раніше, в перший рік шлюбу. Стосовно іншого до чоловіка претензій немає: зарплату віддає, алкоголем не зловживає, скандалів у сім'ї немає. Розривати шлюб Лещенко не бажає. Яку відповідь у такій ситуації можна було б дати Лещенко? Які відносини регулюються сімейним законодавством?
|
Категорія: Сімейне право |
Переглядів: 792 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|