Головна » виплати на дитяче харчування постраждалим внаслідок аварії наЧАЕС
00:15 виплати на дитяче харчування постраждалим внаслідок аварії наЧАЕС |
Просвітіть,будьласка!При зміні прописки і перевезенні своєї справи у місцевий собес,вияснилося,що весь 2010 рік я не отримувала кошти на дитяче харчування на двох дітей(зараз 1,5 і 4 роки).Діти в 2010 році не відвідували ДНЗ ,письмово чи усно не повідомили про причини невиплати і закриття мого рахунку.Звернувшись в попередній собес за розясненням мені відповіли,що причиною стало не поновлення заяви на соц виплати(дитяче харчування)яке проводиться кожного січня місяця.Скажіть ,будь-ласка,чи являється підставою не виплачувати соц допомогу не поновлення заяви?Якщо ні,то чи можна в судовому порядку повернути ці кошти?
|
Категорія: Соціальне забезпечення |
Переглядів: 701 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 5 Гостей: 5 Користувачів: 0 |
|