Вівторок, 16.04.2024, 01:17

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Вирішення спору місця проживання малолітніх дітей
10:58
Вирішення спору місця проживання малолітніх дітей
У мене 2 дітей 6 та 10 років, дівчата. З жінкою не проживаю разом більше 2-х років. Вона заяву подала про розвід у липні 2010 року. Я поставив вимогу щоб діти залишились проживати зі мною. Служба у справах дітей надала висновок про доцільність проживання дітей з батьком. Жінка розуміючи що суд прийме рішення на підставі висновку служби щоб діти залишились проживати зі мною відкликала свій позов. У травні 2011 року справу закрили. Спір про визначення місця проживання дітей не вирішився. У травні 2011 р оку сам подав позов про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дітей зі мною. Я забезпечений житлом, жінка живе на тимчасово вийнятій квартирі. Новий суд знову залучив службу у справах дітей і зобовязав повторно надати висновок про те з ким повинні проживати діти. Служба надала абсолютно протилежний висновок.
Чи має право орган опіки дітей районної держадміністрації на вимогу суду, дати спочатку висновок про проживання дітей після розлучення з батьком, а потім надати абсолютно протилежний висновок (залишити проживати дітей з матірю) тільки на підставі висновку обласної комісії з прав захисту дітей, яка доречі не проводила будь яких обстежень умов проживання батьків та не спілкувалась зі мною як з батьком.
Дякую за відповідь.
Категорія: Сімейне право | Переглядів: 632 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0