Понеділок, 15.04.2024, 03:35

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Втрата особової справи офіцера міліції
10:43
Втрата особової справи офіцера міліції
Доброго дня! Уже 7 місяців мій чоловік неможе влаштуватися на роботу до правоохоронних органів.В зв"язку з переїздом він розрахувався з органів за власним бажанням.При звільненні вияснилось, що начальником кадрів втрачено його військовий квиток.Він неодноразово звертався до прокуратури району та області, але вини начальника кадрів з його ж слів вони не вбачали, так як при розслідуванні ніхто не керувався реальними фактами,які доказкують насамперед його вину, а саме: неодноразове звернення останнього до військомату із запитами про поновлення військового квитка.Тоді ми звернулися до військової прокуратури,яка винесла рішення про вину правоохоронніх органів,а не мого чоловіка,як це було раніше.Така ситуація спонукала начальника кадрів до дій.Справа в тому, що втрачено і його особову справу.Начальник кадрів надав лист до воєнної кафедри про видачу дублікату особової справи, на основі неї має видатись військовий квиток (дублікат чи оригінал).Кадровик написав лист до воєнкомату,що серед знайдених документів його військовий квиток не рахується.Військовий квиток мають видати після виходу оголошення в газті про втрату військового квитка.
Скажіть будь-ласка чи може начальник кадрів нести відповідальність згідно ст.329 Кримінального Кодексу України,а органи прокуратури відповідальність згідно ст.366 Кримінального Кодексу України.
Протягом довгого часу вияснення справедливості,було затрачено немало коштів на дорогу,проживання,а насамперед відсутність роботи такий довгий час.У нас молода сім"я і нам дуже не просто давались ці витрати.Чи може мій чоловік отримати через суд матеріальне і моральне відшкодування,якщо так то в якому розмірі.
Буду дуже вдячна за допомогу.
Категорія: Кримінальне право | Переглядів: 880 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0