Головна » зарплата
|
Я працюю в школі. Нарахування зарплати виконується централізованою бухгалтерією. Персональні розрахункові листи не видаються. Тільки після запиту дирекції або профспілки бухгалтерія видає загалну відомость на школу про нарахування зарплати. Неодноразово мали місце випадки, коли при отриманні зарплати працівники школи недораховувались значних сум і тільки тоді їм пояснювали, що з них були вирахувані кошти помилково нараховані раніше. Я також випадково дізнався, що з моєї зарплати за грудень вже вирахували 300 грн. за помилки при відрахуванні подоходного налогу аж в літніх місяцях. Чи має право бухгалтерія вираховувати таким чином гроші та який порядок цих відрахувань. Чи можу я обжалувати дії бухгалтерії?
|
Категорія: Трудове право |
Переглядів: 705 |
Додав: Grey-B
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 14 Гостей: 14 Користувачів: 0 |
|