Головна » Житло
|
В приватизованій квартирі проживають на рівних правах чоловік ,дружина та дві доньки. Одній дочці купили окрему квартиру на умовах, що в подальшому вона не буде претендувати на свою частку в батьківській квартирі. Чи буде мати юридичну силу її письмова відмова від своєї частки,якщо вона в майбутньому не дотримається свого слова. Бо можливо потім через суд буде вимагати виплати її частки в батьківській квартирі.
|
Категорія: Житлове право |
Переглядів: 740 |
Додав:
|
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку. | |
|
|
|
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]
|
Наше опитування |
Як допоміг наш сайт?
Всього відповідей: 168
|
Статистика |
Онлайн всього: 12 Гостей: 12 Користувачів: 0 |
|