Понеділок, 15.04.2024, 05:12

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » звільнення
08:28
звільнення
Доброго дня. Я знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. У відпустку я йшла з посади головного бухгалтера однієї з філій великої компанії. За час моєї відпустки в даній організації відбулись зміни, усіх головних бухгалтерів філій перевели на посаду заступників директора по фінансах. Бухгалтерія як така перестала існувати. Зараз я вирішила вийти на роботу, але як з"ясувалось, я у штатному розкладі на посаді головного бухгалтера і підпадаю під скорочення, а на посаду заступника директора поставили людину, яка була виконуюча моїх (тобто головного бухгалтера) обов"язків. Це відбулось ще півтора року тому, мене ніхто не попередив про зіни, я з упевненістю збиралась виходити на роботу. Чи можу я зараз претендувати на роботу у даній організації і якщо так то на якій посаді?
Ще одне запитання стосовно оплати. Якщо мені усе ж таки прийдеться звільнитись, то на яку суму розрахункових я можу претендувати? Зараз у мене є 48 днів невикористаної відпустки. За останні місяці роботи я отримувала оклад - 1800 грн і персональна надбавка - 1800 грн.(Персональна надбавка дається за підсумками роботи попереднього місяця). Разом 3600 грн. За період моєї відпустки виконуючий моїх обовязків отримувала оклад -4000 грн і ще 4000 грн персональної надбавки. Зараз же в штатному розкладі навпроти посади головного бухгалтера стоїть лише оклад 1800 грн. Отже якби я пішла у відпустку перед декретною відпусткою я б отримала відпускні з розрахунку 3600 грн, а зараз лише з 1800 грн? І чи мали право зменшити оклад з 4000 грн до знову 1800 грн?
Дякую.
Категорія: Трудове право | Переглядів: 701 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0