Питання про аліменти.Повнолітня дитина продовжила навчання. Колишня дружина хоче подати до суду. В другому шлюбі маю дитину 6 років, колишня дружина вийшла замуж, має дитину. Працюю в гос.структурі, зарплата офіційна. До повноліття дитини я сплачував 1/4 зарплати ( приблизно нараховували на руки 3600грн, відраховували 900грн). Після повноліття дитина продовжила навчання, та в сьогодняшнім дні в плані грошей стало скрутніше. Якщо дружина буде вірішувати через суд, який відсоток в моєму випадку може буди призначено? Дякую.
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.