Вівторок, 16.04.2024, 20:45

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Аліменти
15:59
Аліменти
Мій чоловік платить 25 % зарплати аліменти 15 річній дочці, у нас спільний син-5 років.В грудні виявилось, що у нього є позашлюбна донька, якій 17 років та про,яку він не знав. Ми провели аналіз ДНК, та за рішенням суду, який відбувся в липні чоловік сплачує ще 1/3 заробітку аліменти цій дитині, ще й нарахували борг з грудня місяця. Фактично зарплатні у нього не залишається, тобто в утриманні нашої спільної дитини беру участь тільки я. Мати 17 річної доньки повідомила, що подає позов, оскільки донька навчається на 1 курсі медколеджа, то вимагає аліментів до 23 років. Чи можна якось довести в суді, що він не має можливості платити і чи допоможе це при принятті рішення ?Чи існують якісь інші шляхи з даної ситуації?Щиро вам дякую.
Категорія: Сімейне право | Переглядів: 713 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
+1  
1 AGrozZ   (27.09.2011 14:26) [Материал]
Максимальний розмір аліментів, які стягуються з боржника, відповідно до ч. 3 ст. 70 Закону України від 21 квітня 1999 р. № 606-XIV “Про виконавче провадження” не повинен перевищувати 50 відсотків заробітної плати цієї особи. Тобто всі аліменти, котрі виплачує Ваш чоловік, у сумі не мають перевищувати половину його заробітку. Так як аліменти стягуються у відсотковому визначенні, то, у розумінні закону, не матиме змоги платити Ваш чоловік лише тоді, коли перестане взагалі отримувати дохід. Навіть якщо він зароблятиме гривню, то з неї стягуватиметься 50 копійок аліментів.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0