Вівторок, 23.04.2024, 09:53

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » аліменти та позбавлення батьківських прав
16:29
аліменти та позбавлення батьківських прав
Доброго дня! В мене така справа - я подала на аліменти колишнього чоловіка. Я з дитиною проживаю вдвох і маю не постійний заробіток і ще й дитина хворіє в неї абструктивний бронхіт і загроза бронхіальної астми. Було 2 засідання і ніякого результату. Справа в тому, що останнє відоме мені місце проживання відповідача це адреса батьків в Чернівецькій області, а працює він в Росії (десь орієнтовно Москва і Смоленська область), а я проживаю в Хмельницькому. В суді суддя мені сказала, що ця справа далі не піде і її залишать без руху і що зробити нічого не можливо. На першому засіданні вони казали, що відправлять протокол по місцю проживання, щоб його там допитати, але так і не зробили цього. На другому засіданні така ж історія. Таке відчуття, що мене вмовляють відмовитись від позову. Моя основна ціль позбавити батьківських прав відповідача, так як він після розлучення не цікавиться дитиною, але без рішення про аліменти я цього зробити не можу.
Допоможіть будь-ласка!!! Я не знаю, що мені робити, невже нема до кого звернутись, щоб захистити свої права і інтереси моєї донечки.
Буду вдячна за Вашу допомогу.
Категорія: Сімейне право | Переглядів: 831 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 Yurist   (13.10.2011 13:02) [Материал]
Залишіть справу без розгляду, і знову подайте позов до суду, щоб справа попала до іншої судді. В судовому засіданні не кажіть, що він проживає в Російській Федерації. Відповідно до Цивільно-процесуального Кодексу у позовній заяві вказується зареєстроване місце проживання відповідача, а це означає, що це може бути якраз адреса його батьків!!! Тобто процесуально ви вказали правильну адресу! Можуть винести заочне рішення суду. Спробуйте цей варіант. Далі коли буде рішення суду про призначення аліментів, то великий відсоток того, що він не буде їх сплачувати. Тоді потрібно буде взяти довідку у виконавчій службі про несплату аліментів і звернутись в Міністерство соціальної політики у своєму регіоні про призначення державної допомоги (вони будуть сплачувати аліменти замість відповідача, а самі стягувати ці кошти з нього).

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0