Понеділок, 15.04.2024, 05:26

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Атестацыя робочих місць
13:45
Атестацыя робочих місць
Я приватний підприємець - єдинщик, вид діяльності - послуги вантажного автотранспорту, використовую найману працю(4 водія). Чи повинен я проводити атестацію робочих місць згідно постанови КМУ "Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці" № 442 від 01.08.1992р.?
Категорія: Трудове право | Переглядів: 963 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 msmweb   (25.12.2010 15:11) [Материал]
Відповідно до п. 1 зазначеної Постанови, атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і організаціях незалежно від форм власності й господарювання.
Фізична особа суб'єкт підприємницької діяльності не є ні підприємством ні організацією, і в такому розумінні ви не підпадаєте під дію цього нормативно-правового акту.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0