Вівторок, 21.11.2017, 23:56

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Час побачення батька з дитиною
09:03
Час побачення батька з дитиною
Я розлучилася 2 року тому, від шлюбу маю доньку Софію 4 роки, дитина проживає зі мною і моїм теперішнім чоловіком. Колишній чоловік 1 раз на місяць бере доньку до себе до дому (він проживає з батьками), від нього вона приходить роздратована, не у насторої, настроїна проти мене і мого чоловіка, я йому погрожую тим що він не буде брати дитину до себе, а він каже що я на це не маю права, підкажіть будь ласка, як діяти в даній ситуації???
Категорія: Сімейне право | Переглядів: 835 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
1 Murzhak   (04.05.2011 13:46)
Відповідно, до ст. 153 СК України (Сімейного кодексу України) батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом. Також у ст. 157 СК України вказано, що питання виховання дитини вирішується батьками спільно. Той із батьків, хто проживає окремо від дитини,
зобов'язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею.
А, той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини.
Ви маєте право укласти договір щодо здійснення батьківських прав та виконання обов'язків тим зі своїм колишнім чоловіком. Договір укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню.
Відповідно, той з батьків, хто проживає з дитиною, у разі його ухилення
від виконання договору зобов'язаний відшкодувати матеріальну та
моральну шкоду, завдану другому з батьків.
Можна визначити час та порядок участі у вихованні дитини, встановивши судовим рішенням способи та тривалість побачень дитини з батьком.
Позов може скласти фахівець, якому ви надасте всю інформацію та документи по справі.
Можемо допомогти Вам скласти заяву до суду для вирішення цього питання.
Наша адреса: м.Київ, вул. Васильківська,17, офіс 301-302(3 поверх). Тел.: 0977709498.
e-mail: law_clinic@i.ua

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0