Вівторок, 23.10.2018, 04:26

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Чи повинні видаватися працівникам відомості про місячну зарплату - корешки?
11:06
Чи повинні видаватися працівникам відомості про місячну зарплату - корешки?
згідно ст. 30 Закону України "Про оплату праці" при кожній виплаті заробітної плати власник або уповноважений ним орган повинен повідомити працівника про зарплату. Наш керівник цей закон пояснює так: "Йдіть в бухгалтерію і вам там усе по зарплаті розкажуть".
Чи все ж таки повинні видаватися відомості кожному працівникові окремо?
Дякую.
Категорія: Трудове право | Переглядів: 1379 | Додав: Makapob
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
1 Alesya   (14.10.2011 14:05)
Доброго дня!!
Згідно ст. 30 Кодексу законів про працю України при кожній виплаті заробітної плати власник або уповноважений ним орган повинен повідомити працівника про такі дані, що належать до періоду, за який провадиться оплата праці:
а) загальна сума заробітної плати з розшифровкою за видами виплат;
б) розміри і підстави відрахувань із заробітної плати;
в) сума заробітної плати, що належить до виплати.
Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний забезпечити достовірний облік виконуваної працівником роботи і бухгалтерський облік витрат на оплату праці у встановленому порядку.

Тому такого поняття, як "корешки" в законодавстві не існує, але згідно ст. 31 Кодексу законів про працю України відомості про оплату праці працівника надаються будь-яким органам чи особам лише у випадках, передбачених законодавством, або за згодою чи на вимогу працівника.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0