Понеділок, 25.09.2017, 08:58

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Чи припинилось боргове зобов’язання Дмитрової? Чи може брат Дмитрової вимагати повернення боргу чи його частини у її доньки?
10:55
Чи припинилось боргове зобов’язання Дмитрової? Чи може брат Дмитрової вимагати повернення боргу чи його частини у її доньки?
Дмитрова позичила у брата 20000 гривень, які їй бракувало для придбання квартири. Через кілька місяців Дмитрова померла і брат за заповітом успадкував її квартиру. Повнолітня донька Дмитрової успадкувала усе інше майно матері.
Категорія: Цивільне право | Переглядів: 429 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
1 Alesya   (20.10.2011 18:24)
Доброго дня!!!
Згідно ч. 3 ст. 1236 ЦК України якщо заповідач розподілив між спадкоємцями у заповіті лише свої права, до спадкоємців, яких він призначив, переходить та частина його обов'язків, що є пропорційною до одержаних ними прав.
Звідси, брат Дмитрової має право вимагати від доньки Дмитрової позичених коштів.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0