Середа, 17.04.2024, 23:36

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Грошова компенсація після розлучення
22:30
Грошова компенсація після розлучення
Чи можу я порушити судову справу після двох років розлучення до колишнього чоловіка про надання грошової компенсації,якщо на протязі останніх десяти років подружнього життя,офіційно він не працював,а я утримувала сім*ю?
Категорія: Сімейне право | Переглядів: 1034 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 msmweb   (06.01.2011 15:51) [Материал]
Цікаво, чому ви не піднімали це питання при розлучені? При розлученні вам необхідно було вимагати у суді збільшення вашої частки у зв'язку із наведеними вами обставинами (якщо, звичайно, розлучались через суд), або вимагати грошової компенсації замість цієї додаткової частки майна.
Зараз ви можете звернутись до суду із позовом про поділ майна (в тому числі мається на увазі і отримання грошової компенсації за додаткову частку, яку ви вважаєте, що недоотримали тоді), оскільки Сімейним кодексом передбачено позовну давність у три роки з дня, коли ви дізнались про порушення свого права власності.
Прямої норми законодавства, щоб б передбачала грошову компенсацію для вашого випадку немає. Законом надається можливість відновити так звану справедливість для того, хто більше опікувався сім'єю під час розгляду судом справи про розлучення при поділі майна, встановлюючи, що частка того, хто більше дбав про ближніх може бути збільшена. Для ознайомлення дивіться ч. 2 ст. 70 СК: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2947-14

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0