Мій батько в 2007 році взяв кредит у банку на підставі кредитного договору та договору іпотеки. Іпотекою стало майно, яке на праві власності належить мені, а саме нежитловий будинок. З настанням кризи батько втратив заробіток і банк подав позов про солідарне стягнення з нас. Суд частково задовольний позов: в частині солідарного стягнення з мене відмовив, мотивуючи, що проти мене може бути поданий позов про стягення в межах іпотеки. в даному будинку я з родиною проживаю, хоча він зареєстрований як нежитловий - це єдине моє майно і, якщо його заберуть, ми просто опинимось на вулиці без засобів існування. Я знаю, що якщо в будинку є неповнолітні діти (у мене 6-ти місячна дитина), то можна врятувати житло, але це стосується житлового приміщення. Чому будинок не житловий? ми не могли перевести його в житловий через "сварку" з чиновником, який міг врегулювати це питання.
Допоможіть, будь-ласка, випутатись з цієї ситуації
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.