Вівторок, 16.04.2024, 12:18

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » медкомиссия в училище
15:51
медкомиссия в училище
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, на основании какого нормативного акта Украини и кто должен оплачивать прохождение медкомиссии (студент, училище или медучреждение)? Нашла Постанову КабМина № 532 от 05.08.94, но к сожалению не могу ее применить. Заранее большое спасибо.
Категорія: Інші, не віднесені до перелічених категорій | Переглядів: 758 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 msmweb   (27.05.2011 14:53) [Материал]
Проведення щорічних профілактичних медичних оглядів студентів здійснюється за рахунок бюджетних асигнувань на утримання закладів охорони здоров’я, що проводять ці огляди. Узагальнено це правило закріплене в ст. 8 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0