Понеділок, 15.04.2024, 05:16

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Надання Інтернету
20:01
Надання Інтернету
Допоможіть будь ласка!Я підключила собі послугу інтернет МТС конект 3G на договорній основі,але я не можу користуватися послугою в повному обємі,через покриття(воно відсутнє),через нарахування додаткових коштів на мій рахунок,про які не було повідомлено,через не справність модему!По правилам договору,я не маю права розірвати його до закінчення терміну,укладеним ним!Але оператор не надає послуги в повному обсязі!Чи можна його розірвати без сплати штрафу,який мені підрахували на суму 1500грн??????Дякую!
Категорія: Цивільне право | Переглядів: 875 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 AGrozZ   (24.11.2010 09:42) [Материал]
Важко щось порадити, не маючи можливості ознайомитися із самим договором. Але виходячи із загальних правових положень щодо договірних відносин, Ви маєте право на звернення до суду з проханням розірвати договір, мотивуючи це тим, що контрагент (МТС) не виконує своїх обов`язків, зазначених у договорі, а саме: не забезпечує технічну можливість доступу до мережі Інтернет (сюди буде входити і відсутність покриття, і несправність модему). Позбавлення Вас права розірвати договір, у випадку невиконання МТСом своїх зобов`язань, є неправомірним.
Хоча я порадив би Вам спочатку вирішувати питання саме з оператором - вказавши йому не неможливість скористатися послугою. Адже судовий процес - довга і доволі виснажлива процедура.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0