Середа, 14.11.2018, 22:56

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » Найм працівників за трудовою угодою представництвом
10:56
Найм працівників за трудовою угодою представництвом
Доброго дня!
Таке питання: чи може представництво підприємства у іншій країні наймати працівників за трудовою угодою?
Категорія: Трудове право | Переглядів: 331 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
1 Alesya   (14.10.2011 14:31)
Доброго дня!!!
Представництво підприємства у іншій країні має право наймати працівника за трудовою угодою.
Згідно ст. 53. Трудові відносини громадян України, які працюють за кордоном. Закону України "Про міднародне приватне право":
Трудові відносини громадян України, які працюють за
кордоном, регулюються правом України в разі, якщо:

1) громадяни України працюють у закордонних дипломатичних
установах України;

2) громадяни України уклали з роботодавцями - фізичними або
юридичними особами України трудові договори про виконання роботи
за кордоном, у тому числі в їх відокремлених підрозділах, якщо це
не суперечить законодавству держави, на території якої виконується
робота;

3) це передбачено законом або міжнародним договором України.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0