Середа, 17.04.2024, 23:50

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » наследство
11:30
наследство
Здравствуйте. Помогите мне пожалуйста в таком вопросе. У меня умер 5 месяцев назад отец. Я подала документы на наследство, но у моего отца есть двоюродный брат который тоже, ятак поняла, хочет подать на наследство. У меня вопрос: имеет ли право на наследство двоюродный брат моего отца, если да, то на какую часть он может претендовать?
Категорія: Спадкування | Переглядів: 908 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
0  
1 Viktorivna   (30.03.2011 14:16) [Материал]
Згідно Цивільного Кодексу України при спадкуванні за законом (ст. 1261) існує п'ять черг спадкування. Ви належите до першої черги, його двоюрідний брат належить до п'ятої черги. Тобто, першочергове право на спадкування належитеме вам. Він також може подати заяву на спадкування, але вона розглядатиметься у разі вашої відмови на спадкування.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0