Архів заявок - Pravolife
П`ятниця, 02.12.2016, 19:01

Юридична консультація

Юридичні послуги

Юридична допомога

Головна » наследство
11:45
наследство
Мой муж уже будучи в браке получил наследство, имеем ли мы с сыном право на какую-то часть наследства?
Категорія: Спадкування | Переглядів: 404 | Додав:
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться.
Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
1 msmweb   (24.02.2012 18:17)
За загальним правилом, передбаченим Сімейним кодексом, таке майно є особистою приватною власністю чоловіка (ст. 57 СК).
Проте ви можете цим майном користуватись.

При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт:
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Архів заявок
Цивільне право
Сімейне право
Спадкування
Трудове право
Соціальне забезпечення
Житлове право
Захист прав споживачів
Земельне право
Господарське право
Податкове право
Банківське право
Кримінальне право
Адміністративне право
Митне законодавство
Процесуальні питання
Інші, не віднесені до перелічених категорій
Наше опитування
Як допоміг наш сайт?
1. на "5"
2. на "4"
3. на "3"
4. на "2"
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0