Добрий день. Дуже потрібна допомога у такій ситуації. Мій батько помер у 2000 році та залишив заповіт на одну мене. Через юридичну необізнаність я не знала що заява на спадкування подається на протязі 6 місяців. Тобто до сьогоднішнього дня юридично спадщина мною ще не прийнята, я оплачую рахунки комунальні, страхові платежі, податок на землю. Будинок з ділянкою як дача, там ніхто не живе. Коли хотіла приватизувати земельну ділянку, в сільській раді спитали за свідоцтво на спадщину, в мене його нема. В мене ще є рідна сестра, але батько їй нічого не залишив за заповітом. На сьогоднішній день сестрі 55 років і вона на пенсії, мені 54. Чи може сестра претендувати на обов'язкову частку у спадщині? Адже на час відкриття спадщини їй ще не було і 50.
УВАГА! Адміністрація сайту надсилає відповіді на описані проблемні ситуації (запити) лише на електронну пошту, вказану при подачі заявки. Консультації безпосередньо на сторінках сайту здебільшого не проводяться. Залишати коментарі може лише адміністратор сайту, зареєстровані користувачі мають змогу редагувати свою заявку.
Стаття 1241. Цивільного кодексу Право на обов'язкову частку у спадщині
1. Малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка). До чого тут Ваша сестра??
При необхідності зареєструйтесь або зайдіть на сайт: [ Реєстрація | Вхід ]